Reklamlar
Popüler Yeniler
Reklamlar
Reklamlar

Türkiye bu görüntüyle sarsıldı! İstanbul ve pek çok ilde görüldü…

26 Aralık 2017

Türkiye bu görüntüyle sarsıldı! İstanbul ve pek çok ilde görüldü…
Bugün saat 06.30 sıralarında Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinde ilginç görüntüler kaydedildi. İstanbul Esenyurt, Şırnak, Gaziantep, Hatay, Ankara Çubuk ve Tokat Turhal’da da aynı saatte çekilen benzer görüntüler kafaları karıştırdı ve büyük merak uyandırdı. Mynet WhatsApp hattına olaya ilişkin dikkat çeken fotoğraflar gönderen Hüseyin Kodal, “Ufo olduğuna eminim çünkü o yuvarlak çemberin içerisinden devasa büyüklükte bembeyaz ışık saçan bir cisim geçti” dedi.

Semih Kurt’un cep telefonu ile çektiği fotoğraf ve videoda, terminal binası tarafında oluşan ışıklar dikkat çekti. Bu arada Pendik-Ataşehir ve Tuzla ’da vatandaşlar aynı ışık huzmesini çekerek sosyal medyadan paylaştı. Sosyal medyada bunun bir uçağa ait olduğu öne sürülürken bazı paylaşımcılar UFO olduğunu iddia etti.

Sabiha Gökçen’de kuzey yönünden güneye doğru görülen ve arka arkaya gelen ışık kümeleri, yaklaşık 2 dakika boyunca net olarak gözle takip edildi. Daha sonra da kayboldu. Cismin göktaşı olabileceği iddia edilirken geçtiğimiz günlerde ABD semalarında da ilginç bir görüntü çekilmişti. Önce UFO zannedilen bu görüntülerin daha sonra SpaceX’e ait roketin denemesi olduğu açıklanmıştı

İstanbul – Esenyurt