Reklamlar
Popüler Yeniler
Reklamlar
Reklamlar

SON DAKİKA! O İŞ ADAMI DA HAYATINI KAYBETTİ! HERKES ŞOKTA

10 Ocak 2018

Bir süredir çeşitli rahatsızlıklardan dolayı tedavi gören Batmanlı iş adamı Necat Nasıroğlu evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hastaneye kaldırıldı. Necat Nasıroğlu hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen vefat etti. Beşiktaş’ın eski asbaşkanı Muzaffer Nasıroğlu’nun babası da olan Necat Nasıroğlu’nun cenazesi bugün öğle namazına müteakip Batman Kayabağı Köyü Camii’nden kaldırıldı ve Kayabağı Köyü mezarlığına defnedildi

Batmanlı iş adamı Necat Nasıroğlu vefat etti. Batman’da yaklaşık 10 bin kişiyi istihdam eden iş adamı Necat Nasıroğlu bir süredir çeşitli rahatsızlıklardan dolayı tedavi görüyordu. Evinde olduğu sırada kalp krizi geçiren Necat Nasıroğlu hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Nasıroğlu yaşamını yitirdi. Nasıroğlu bugün toprağa verildi. 77 yaşında hayatını kaybeden Nasıroğlu, evli ve 8 çocuk babasıydı.

BEŞİKTAŞ’TAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI Beşiktaş, eski asbaşkanı Muzaffer Nasıroğlu’nun babası Necat Nasıroğlu’nun vefatı dolayısıyla bir başsağlığı mesajı yayınladı. Kulübün mesajında şu ifadelere yer verildi: Beşiktaşımızın eski As Başkanı, Başkanımız Fikret Orman’ın aile dostu ve iş ortağı Muzaffer Nasıroğlu’nun babası Necat Nasıroğlu’nun vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhumun cenazesi 9 Ocak Salı günü (yarın) öğle namazına müteakip Batman Kayabağı Köyü Camii’nden kaldırılacak ve Kayabağı Köyü mezarlığına defnedilecektir. Camiamıza önemli hizmetlerde bulunan Nasıroğlu ailesinin acısını paylaşıyor ve sabır diliyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine, yakınlarına ve Camiamıza başsağlığı dileriz.