Reklamlar
Popüler Yeniler
Reklamlar
Reklamlar

İDDİA BÜYÜK!.. AKP'Lİ VEKİLLERE ŞOK OPERASYON!

04 Ekim 2017

Perinçek: AKP'li vekillere operasyon yapılacak


Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek KRT TV'de Sorguluyorum programında, Ferit Atay'ın sorularını yanıtladı.

ABD'nin Suriye politikasının iflas ettiğini belirten Perinçek, ABD'nin IKBY'nin yönetimini Mesud Barzani yerine PKK'ya teslim edeceğini ileri sürdü.

İSRAİL PROJELERİ İFLAS ETTİ

Irak'taki gelişmeler üzerine bölge ülkeleri birbirine yakınlaştığına dikkat çeken Perinçek, "Bizim değil bölgede Amerika'nın etrafı sarıldı. Bölge ülkeleri birbirinin dostluğuna mecbur. Türkiye ile bölge ülkelerinin dostluğu pekişirse güvenlik sağlanır. Barzani, Suriye, İran, Rusya FETÖ ABD ile işbirliği, İsrail projeleri iflas etti. Batı Asya projeleri kazanıyor" dedi.

BÖLGE ÜLKELERİ İLE İŞBİRLİĞİ ŞART

"Rusya'ya, İran'a ve Irak'a güvenmezsek Türkiye'yi koruyamayız" diyen Perinçek, "Vatan partisi ne yapıyor. Bölge ülkelerini ziyaret ediyor. Sürece müdahale ediyor. Türkiye'nin toprak bütünlüğü ve ekonomik özgürlüğü bölge ülkeleri ile işbirliğine bağlı" ifadelerini kullandı.

'AKP'YE OPERASYON GELECEK'

Doğu Perinçek, AK Parti ile FETÖ işbirliğinin bozulduğunu belirterek, "AKP büyük darbe yedi. Bugün Meclis'te o sıralarda hala oturuyorlar ama bir süre sonra onlara da operasyon yapılacak" iddiasında bulundu.

'ERDOĞAN YÖNETİMİ 2019'DA BİTECEK'

Perinçek, "Tayip Erdoğan'ın gideceği belli oldu. Tayyip Erdoğan yönetimi 2019 da bitecek. Hızla aşağı gidiyorlar. Oyları %43 e kadar indi" ifadelerini de kullandı.

Kaynak: Sputnik News